KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15989187
nr 1598 9187
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 8/95, daterad - 79. Bildmått: 38x39 cm, yttermått inklusive ram: 74x59 cm
måndag 19 februari 2024
kl 20:09:09
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström